× Ana Sayfa Nilüfer Ölmezcan Yoga + Çocuk Yogası + Hamile Yogası + Yüz Yogası Reiki + Usui Reiki + Kundalini Reiki Galeri

Nilüfer Ölmezcan ile Reiki

Nilüfer Ölmezcan ile Reiki

REİ : Her yerde var olan, Ki: Ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca ’da, “Evrensel Yaşam Enerjisi” anlamına gelmektedir. 1900′lü yılların başında Mikao Usui tarafından çok eski olan şifa yönteminin araştırılmasıyla ortaya çıkmıştır. Reikinin tarihi çok daha eski olmasına rağmen bu bilginin günümüze ulaşmasındaki en önemli kişi bu konuyu derinlemesine araştıran Mikao Usui’dir. Reiki herhangi bir din ya da inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir.

Reiki Size Ne Sağlar?

Yaptığınız bütün enerji çalışmalarında enerjinin gücü yükselir, Bedeninizde Arındırma ve temizleme yapar( toksin attırır), Auranızı çok güçlü hale getirir. Etrafınızda ki olumsuz enerjileri uzaklaştırır. İçeceğiniz suyun, kullandığınız doğal taşların ve Kullandığınız ilaçların size zarar verecek kısımlarını ( yan etkilerini) temizler, Bedeninizde ki enerji merkezlerinizin düzgün çalışmasını sağlar. Başkalarına da, şifa enerjisi göndermenizi sağlar, Etrafınızda ki nesneleri pozitif enerji ile yüklemeyi verir. Bulunduğunuz her yerde, güçlü bir enerji alanı oluşturma verir. Her türlü olumsuzluktan ve başkalarının Negatif enerjilerden korunma verir. Yiyeceğiniz her türlü besinin size vereceği enerjiyi arttırmayı sağlar. İmajinasyon yeteneğinizi arttırır. Var olanı aktif hale getirir. Planladığınız birçok işinizin istediğiniz gibi olmasına katkı sağlar.

REİKİNİN 5 PRENSİBİ

Sakin OL Huzurlu OL Kendini Sev, Varolan bütün canlılara iyi davran Dürüst OL Şükret Et, Teşekkür Et